درباره شرکت لاک طلایی خراسان

شرکت لاک طلایی خراسان در سال 1378 با عنوان تولید کننده ملزومات شیمیایی صنایع بسته بندی فلزی با تاکید بر صنایع غذایی و به عنوان تولید کننده انحصاری پوششهای داخل و خارج صنعت بسته بندی فلزی در استان خراسان فعالیت خود را آغاز نموده است.

این شرکت دانش بنیان، مفتخر است با در اختیار داشتن آزمایشگاههای مجهز و انجام کار کارشناسی، با همت همکاران صدیق و پر تلاش، محصولات خود را با بالاترین کیفیت عرضه کرده و به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان این صنعت در ایران شناخته شود.

در حال حاضر، شرکت دانش بنیان لاک طلایی خراسان، امکان عرضه بازه وسیعی از پوشش ها، لاک ها، ورنی ها و درزگیرها در صنایع بسته بندی قوطی های غذایی (شامل: قوطی های سه تکه، حلب ها و درب های آسان بازشو)، قوطی های غیر غذایی (شامل: قوطی های اسپری و قوطی های تزئینی)، تیوب های آلومینیومی و درب های فلزی بسته بندی (شامل: درب های آلومینیومی، درب جار و درب نوشابه) را دارد.

علاوه بر موارد فوق، شرکت توانسته است بستر مناسبی را برای تحقیقات کاربردی و توسعه بنیادی در زمینه سایر پوشش های فلزات با تکیه بر دانش نیروهای متخصص خود فراهم آورده بطوریکه بتواند امکان تولید هرگونه پوشش خاص و مورد تقاضای مشتریان را به صورت سفارشی، طراحی و عرضه کند.

در جستجوی محصول خاصی هستید؟

با متخصصان ما ارتباط بگیرید تا راهنماییتان کنند.